Сайтът използва бисквитки.

  • До 30% ОТСТЪПКА на продукти за сексуално благополучие
    Поръчай сега
  • До 50% ОТСТЪПКА на термални и мицеларни води
    Поръчай сега
  • До 60% ОТСТЪПКА на хранителни добавки ERBOZETA
    Поръчай сега
  • До 30% ОТСТЪПКА на продукти за интимна хигиена
    Поръчай сега
  • Специални предложения

    Абонирай ме

    Защо Apteka.puls.bg?

    ЕФЕРАЛГАН 330 мг. + витамин Ц 200 мг. ефервесцентни таблетки х 20 EFERALGAN 330 mg. + VIT. C х 20

    ЕФЕРАЛГАН 330 мг. + витамин Ц 200 мг. ефервесцентни таблетки х 20 5,95 лв. от Apteka.puls.bg
    5.95 лв. При покупка получавате: 0.42 бонус точки
    Купи само за
    0.59 лв. + 53.6 бонус точки.
    При пазаруване от Apteka.puls.bg получавате:
    1. Безплатна доставка над 50.00 лева.
    2. Електронни ваучери и промо кодове за отстъпки за регистрирани потребители с профил.
    3. Можете да оставите коментар за продукт, терапия и да получите обратна връзка от маг. фармацевт дискретно и поверително.
    4. Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка.
    5. Достъп до екслузивни промоции и сезонни намаления.
    6. Пазарувате лесно и удобно през фейсбук профила си.

    Описание на ЕФЕРАЛГАН 330 мг. + витамин Ц 200 мг. ефервесцентни таблетки х 20 Кратка характеристика

    ЕФЕРАЛГАН / EFFERALGAN с витамин Ц описание:

    Това лекарство съдържа парацетамол. Предназначено е за симптоматично лечение на леки до умерени болки и/или на фебрилни състояния като: главоболие, грипоподобни състояния, зъбобол, мускулни болки, менструални болки. Тази лекарствена форма е предназначена за възрастни и деца с тегло над 27 кг (над 8 годишна възраст). За деца с различно от това тегло има други лекарствени форми, съдържащи парацетамол. Консултирайте се с Вашия лекар или фармацевт.

    ЕФЕРАЛГАН / EFFERALGAN с витамин Ц приложение и дозировка:

    Това лекарство не е подходящо за деца с тегло под 27 кг (т.е. около 8 години).

    За деца с тегло от 27 до 59 кг (около 8 до 15 години): дозата парацетамол зависи от теглото на детето; Възрастта е дадена само ориентировъчно. Ако не знаете теглото на детето, трябва да го претеглите, за да приложите най-подходящата доза. Препоръчителната дневна доза парацетамол е приблизително 60 мг/кг дневно, разделена на 4 или 6 приема, т.е. приблизително 15 мг/кг на всеки 6 часа или 10 мг/кг на всеки 4 часа. Препоръчваната максимална доза е 3 гр парацетамол дневно. Една или две ефервесцентни таблетки, съдържащи 330 мг парацетамол, които се повтарят, ако е необходимо, след 4 часа, без да се надвишават 9 таблетки на ден.

    Деца от 27 до 30 кг (от В до 10 години): една ефервесцентна таблетка, която се повтаря, ако е необходимо, след 6 часа, без да се надвишават 5 таблетки на ден.

    Деца от 30 до 35 кг (от 10 до 12 години): една или две ефервесцентни таблетки, които се повтарят, ако е необходимо, след 6 часа, без да се надвишават 6 таблетки на ден.

    Деца от 35 до 50 кг (от 12 до 15 години): една или две ефервесцентни таблетки, които се повтарят, ако е необходимо, след 6 часа, без да се надвишават 7 таблетки на ден.

    При възрастни и деца с тегло над 50 кг (над 15 години): 1 до 2 ефервесцентни таблетки, като при необходимост приемът се повтаря след 4 часа, без да се надвишава общата доза от 9 ефервесцентни таблетки на ден.

    Обикновено не е необходимо да се превишава дозата от 3 гр парацетамол на ден, т. е. 9 ефервесцентни таблетки дневно. В случай на по-силна болка обаче, максималната доза може да се увеличи до 4 гр на ден, т. е. 12 ефервесцентни таблетки дневно.
    Винаги трябва да има интервал от 4 часа между два приема.

    ЕФЕРАЛГАН / EFFERALGAN с витамин Ц състав:

    Парацетамол (paracetamol) 330mg и Аскорбинова киселина (Ascorbic acid) 200mg за една ефервесцентна таблетка.

    Листовка: Информация за потребителя
    ЕФЕРАЛГАН ВИТАМИН С 330 mg/200 mg ефервсцентни таблетки
    Парацетамол/Аскорбинова киселина EFFERALGAN VITAMIN С 330 mg/200 mg effervescent tablets
    Paracetamol/Ascorbic acid
    Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.
    Прочети повече >>

    ЕФЕРАЛГАН 330 мг. + витамин Ц 200 мг. ефервесцентни таблетки х 20 се предлага в Apteka.puls.bg на цена от 5,95 лв. Както всички други продукти от Грип и настинка, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино.
    ЕФЕРАЛГАН 330 мг. + витамин Ц 200 мг. ефервесцентни таблетки х 20 се произвежда от UPSA и може да бъде закупен от Apteka.puls.bg на преференциална цена от 0,59 лв., ако използвате вашите бонус точки.

    Ако имате регистрация в сайта:
    • Вие получавате точки при всяка покупка на наш продукт от онлайн магазина ни, освен на тези в промоция.
    • До цената на продукта можете да видите колко точки ще получите при покупка му.
    • Със събраните точки можете да купувате продукти, като тяхната цена в бонус точки е посочена в карето над цената на продукта.

    ЕФЕРАЛГАН 330 мг. + витамин Ц 200 мг. ефервесцентни таблетки х 20 - подобни продукти