Сайтът използва бисквитки.

  • до -50% на продукти против болка и температура
    Поръчай сега
  • до -30% на избрани хранителни добавки
    Поръчай сега
  • -30% на продукти за цялото семейство
    Поръчай сега
  • до -30% нa избрани шампоани
    Поръчай сега
  • КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета 10 бр.

    • КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета 10 бр. 9,20 лв. от Apteka.puls.bg
    При пазаруване от Apteka.puls.bg получавате:
    1. Безплатна доставка за София. Доставка до 2 часа за София.
    2. Електронни ваучери и промо кодове за отстъпки за регистрирани потребители с профил.
    3. Можете да оставите коментар за продукт, терапия и да получите обратна връзка от маг. фармацевт дискретно и поверително.
    4. Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка.
    5. Достъп до екслузивни промоции и сезонни намаления.
    6. Пазарувате лесно и удобно през фейсбук профила си.
    COLDREX MaxGrip Lemon powder for oral suspension
    Колдрекс МаксГрип Лимон прах за перорален разтвор
    Моля прочетете внимателно тази листовка преди да започнете да приемате Coldrex MaxGrip Lemon.
    Състав:
    Какво съдържа Coldrex MaxGrip Lemon? Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 mg, Phenylephrine hydrochloride 10 mg и Ascorbic acid (Vitamin C) 40 mg.
    Всяко саше съдържа и захароза, лимонена киселина, натриев цитрат, царевично нишесте, натриев цикламат, захарин натрий, силициев диокснд (колоиден, безводен), лимонена есенция и природен куркумин (Е 100).
    Всяка опаковка съдържа 5 или 10 салюта. Всяко саше съдържа 6.4 g прах.
    Показания:
    За какво се прилага Coldrex MaxGrip Lemon?
    Coldrex MaxGrip Lemon краткотрайно облекчава симптомите при грип и простуда. Тези симптоми включват главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болки при възпалено гърло.
    Характеристики:
    Как действа Coldrex MaxGrip Lemon? Coldrex MaxGrip Lemon съдържа
    • Парацетамоя - аналгетик (болкоуспокояващо средство) и антипиретик (понижава температурата). Дозата му в лекарственият продукт е 1000 mg.. Фенилефрин хидрохлорид - деконгестант, който намалява отока на лигавицата на носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко и
    Аскорбинова киселина (витамин С) - който обикновенно се прилага при грип и настинки поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването.
    Активните съставки в Coldrex MaxGrip Lemon не причиняват сънливост.
    Противопоказания:
    ПРОВЕРЕТЕ ПРЕДИ ДА ПРИЕМЕТЕ ТОВА ЛЕКАРСТВО Не приемайте с други лекарства, съдържащи парацетамол.
    Не приемайте с други лекарства, предназначени за грип,простуда
    Не приемайте Coldrex MaxGrip Lemon, ако:
    • сте алергични към парацетамол, фенилефрин хидрохлорид или витамин С или към някоя от другите съставки, посочени по-горе;
    • страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване;
    • страдате от повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания;
    • взимате антидепресанти, бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата;
    • ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозсн синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит. Всяко саше съдържа 4g захароза.
    Предупреждения / предпазни мерки:
    Консултирайте се с Вашия лекар преди да вземете Coldrex MaxGrip Lemon:
    • ако взимате метоклопрамид, домперидон (използван за повлияване на гадене и повръщане) или холестирамин, прилаган за понижаване на нивото на холестерин;
    • ако приемате лекарства за разреждане на кръвта (например warfarin);
    • ако сте на диета с ниско съдържание на натрий. Всяко саше съдържа 0.12g натрий;
    • ако сте бременна или кърмите;
    • консумирането на алкохол (особено в по-големи количества - 90 мл. концентрат) едновременно с приемането на Coldrex MaxGrip Lemon повишава риска от чернодробно увреждане. Ако приемате по-големи количества алкохол, уведомете лекуващия лекар преди да вземете лекарствения продукт.
    Дозировка и указания за употреба
    Как трябва да взимате Coldrex MaxGrip Lemon?
    Изсипете едно саше в чаша и напълнете с гореща вода. Разбъркайте докато се
    разтвори. Прибавете, ако е необходимо студена вода и захар по желание.
    Възрастни и деца на и над 12 години:
    Да се взима по едно саше на всеки 4 часа.
    Не взимайте повече от 4 салюта за период от 24 часа.
    Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа.
    Не давайте на деца под 12 години, освен по лекарско предписание. Консултацията с лекар е наложителна, ако високата температура продължи. повече от 3 дни, а другите симптоми - повече от 5 дни. Не надвишавайте посочената доза.
    Какво трябва да направите, ако приемете прекалено голямо колнчество?
    Ако приемете повече от препоръчаната доза, незабавно потърсете медицинска помощ, дори и да се чувствате добре. Приемането на прекалено голямо количество може да увреди черния дроб.
    Нежелани реакции
    Какви нежелани реакции могат да се наблюдават при Coldrex MaxGrip Lemon?
    Нежеланите реакции при парацетамол са редки. Може да се наблюдават алергични реакции, напр. кожен обрив. Много рядко е съобщавано за промени в кръвната картина, но тези промени не са били задължително свързани с приемането на парацетамол,
    Фенилефрин може да причини гадене, главоболие, леко повишаване на кръвното
    налягане и много рядко сърцебиене. Тези ефекти са преходни.
    Консултирайте се с Вашия лекар, ако наблюдавате някакви неочаквани реакции.
    Допълнителна информация
    Срок на годност: Не използвайте след датата, посочена на опаковката.
    Да се пази на места, недостъпни за деца. Да се съхранява под 25°С
    Притежател на разрешението за употреба:
    GlaxoSmithKIine Consumer Healthcare GlaxoSmithKline Export Ltd Brentford, TW8 9GS UK. (logo) GlaxoSmithKline
    Производител на лекарственият продукт:
    SmithKlineBeecham S.A., Ctra. De Ajalvir, Km 2,5, Alcala de Henares, 28806, Madrid, Spain
    Дата на последно преразглеждане на листовката
    Март 2001

    Описание на КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета 10 бр. Кратка характеристика

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП / COLDREX MAXGRIP Лимон сашета състав:

    Рaracetamol 1000mg, Рhenylephrine hydrochloride 10mg, Аscorbic acid 40mg

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП / COLDREX MAXGRIP Лимон сашета показания:

    Колдрекс МаксГрип Горски плодове съдържа парацетамол, фенилефрин и аскорбинова киселина (витамин С):

    - Парацетамол е болкоуспокояващо лекарство, което подпомага също и понижаването на високата температура;
    - Фенилефрин хидрохлорид е отпушващ носа симпатикомиметик, който освобождава носа и синусите, като Ви помага да дишате по-леко;
    - Витамин С допълва естествените нива от витамин С, които могат да намалеят при вирусна инфекция като настинката.

    Колдрекс МаксГрип Горски плодове осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синуит и свързаната с него болка.

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП / COLDREX MAXGRIP Лимон сашета дозировка и приложение:

    По едно саше в чаша с гореща вода при възрастни и деца над 12 год.- на 4 часа.

    Да не се дава на деца под 6 год.
    Не взимайте повече от 4 сашета за период от 24 часа.
    Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа.


    КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета 10 бр. се предлага в Apteka.puls.bg на цена от 9,20 лв. Както всички други продукти от Грип и настинка, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино.
    КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета 10 бр. се произвежда от GlaxoSmithKline и може да бъде закупен от Apteka.puls.bg на преференциална цена от 0,92 лв., ако използвате вашите бонус точки.

    Ако имате регистрация в сайта:
    • Вие получавате точки при всяка покупка на наш продукт от онлайн магазина ни, освен на тези в промоция.
    • До цената на продукта можете да видите колко точки ще получите при покупка му.
    • Със събраните точки можете да купувате продукти, като тяхната цена в бонус точки е посочена в карето над цената на продукта.

    Защо да пазарувате от AptekaPuls.bg?

    • Доставка до 2 часа за София
    • Дискретна и поверителна обратна връзка от маг. фармацевт на Ваш въпрос
    • Електронни ваучери и промо кодове с отстъпки за регистрирани потребители с профил
    • Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка

    Запитване

    С Вас ще се свърже наш служител, да отговори на вашето запитване

    Победители

    • Все още не са изтеглени победители
    • Ако искаш и твоето има да бъде сред печелившите участвай!
    Заяви участие

    Регистрация

    Регистрация

    • общите условия

    Вход

    Вход

    Забравена парола

    Обратно във входа