Сайтът използва бисквитки.

  • -25% на козметика за коса Ревалид
    Поръчай сега
  • -30% на хранителни добавки Витал Концепт
    Поръчай сега
  • -30% нa козметика Исис
    Поръчай сега
  • ТЕРАФЛУ МАКС ПРОСТУДА И КАШЛИЦА сашети х10

    • ТЕРАФЛУ МАКС ПРОСТУДА И КАШЛИЦА сашети х10 11,90 лв. от Apteka.puls.bg
    При пазаруване от Apteka.puls.bg получавате:
    1. Безплатна доставка за София. Доставка до 2 часа за София.
    2. Електронни ваучери и промо кодове за отстъпки за регистрирани потребители с профил.
    3. Можете да оставите коментар за продукт, терапия и да получите обратна връзка от маг. фармацевт дискретно и поверително.
    4. Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка.
    5. Достъп до екслузивни промоции и сезонни намаления.
    6. Пазарувате лесно и удобно през фейсбук профила си.

    Описание на ТЕРАФЛУ МАКС ПРОСТУДА И КАШЛИЦА сашети х10

    ТЕРАФЛУ МАКС / THERAFLU MAX ПРОСТУДА И КАШЛИЦА описание:

    Терафлу Макс простуда и кашлица облекчава симптомите на простуда, втрисане и грип, като лека и умерена болка, треска, температура, запушен нос и продуктивна кашлица. Използвайте Терафлу Макс простуда и кашлица САМО ако имате ВСИЧКИ изброени симптоми: болка и/или температура, запушен нос и продуктивна кашлица. Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието ви се влоши, ако кашлицата е придружена с много висока температура, кожен обрив или постоянно главоболие, трябва да потърсите лекарска помощ.

    ТЕРАФЛУ МАКС / THERAFLU MAX ПРОСТУДА И КАШЛИЦА дозировка:

    Възрастни, пациенти в старческа възраст и юноши на и над 16 г., с тегло над 50 кг: 1 саше на всеки 4 до 6 часа при необходимост.
    Да не се приемат повече от 3 сашета за 24 часа. 

    ТЕРАФЛУ МАКС / THERAFLU MAX ПРОСТУДА И КАШЛИЦА състав:

    Терафлу Макс простуда и кашлица съдържа три активни съставки:
    Парацетамолът повлиява болката и треската (понижава температурата, когато имате треска)
    Фенилефринов хидрохлорид е назален деконгестант – отпушва носа и ви помага да дишате по-лесно, като отбъбва носната лигавица
    Гвайфенезин е отхрачващо средство, което разгражда секрета и облекчава продуктивната кашлица.
    Парацетамол (paracetamol) 1000 mg, Фенилефринов хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) 12,2 mg, Гвайфенезин (Guaifenesin) 200 mg.

    ТЕРАФЛУ МАКС ПРОСТУДА И КАШЛИЦА сашети х10 се предлага в Apteka.puls.bg на цена от 11,90 лв. Както всички други продукти от Грип и настинка, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино.
    ТЕРАФЛУ МАКС ПРОСТУДА И КАШЛИЦА сашети х10 се произвежда от GlaxoSmithKline и може да бъде закупен от Apteka.puls.bg на преференциална цена от 1,19 лв., ако използвате вашите бонус точки.

    Ако имате регистрация в сайта:
    • Вие получавате точки при всяка покупка на наш продукт от онлайн магазина ни, освен на тези в промоция.
    • До цената на продукта можете да видите колко точки ще получите при покупка му.
    • Със събраните точки можете да купувате продукти, като тяхната цена в бонус точки е посочена в карето над цената на продукта.

    Защо да пазарувате от AptekaPuls.bg?

    • Доставка до 2 часа за София
    • Дискретна и поверителна обратна връзка от маг. фармацевт на Ваш въпрос
    • Електронни ваучери и промо кодове с отстъпки за регистрирани потребители с профил
    • Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка

    Запитване

    С Вас ще се свърже наш служител, да отговори на вашето запитване

    Победители

    • Все още не са изтеглени победители
    • Ако искаш и твоето има да бъде сред печелившите участвай!
    Заяви участие

    Регистрация

    Регистрация

    •   Съгласявам се предоставените от мен лични данни: име, фамилия, e-mail и телефон да бъдат събирани, съхранявани и обработвани от apteka.puls.bg, за предоставяне на услугата за онлайн пазаруване на избрани от мен продукти.
    •   Прочетох, разбрах и приемам Общите условия за ползване и Политика за защита на личните данни
    • общите условия

    Вход

    Вход

    Забравена парола

    Обратно във входа