- Все още не са изтеглени победители
- Ако искаш и твоето има да бъде сред печелившите участвай!
ЮРИАЖ ДС Регулираща емулсия 40 мл.
- URIAGE DS Regulating emulsion 40 ml.
-
-
Категория
Козметика за тяло /
Кремове, млека и лосиони - Производител Uriage
- Статус в наличност
- Код 35903
-
Категория
-
- В кошницата 28,70 лв. При покупка получавате: 2.01 бонус точки
- Купи само за 2,87 лв. + 258.3 бонус точки.
- Купи с безплатна доставка
- Безплатна доставка за София.
- Електронни ваучери и промо кодове за отстъпки за регистрирани потребители с профил.
- Можете да оставите коментар за продукт, терапия и да получите обратна връзка от маг. фармацевт дискретно и поверително.
- Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка.
- Достъп до екслузивни промоции и сезонни намаления.
- Пазарувате лесно и удобно през фейсбук профила си.
Описание на ЮРИАЖ ДС Регулираща емулсия 40 мл.
ЮРИАЖ D.S. / URIAGE D.S. ЕМУЛСИЯ описание:
Тази емулсия е идеално формулирана за намаляване на дразненето, лющенето и зачервяването на кожата на лицето (отстрани на носа, веждите, челото) и тялото. Благодарение на специална двойна регулираща ефикасност, тази грижа за кожата реструктурира и успокоява, премахва усещането за дискомфорт и опъване, като същевременно хидратира кожата.
Факторът, който причинява лющенето и дразненето на кожата: дрожди, които се размножават. Чрез регулиране пролиферацията на тези дрожди, лющенето е възпрепятствано и състоянието на кожата се подобрява.
За първи път в дермо-козметиката, патентована TLR2-Regul технология, специално насочена към възпалението, предизвикано от микроорганизми.
Кожата се прочиства, благодарение на дълбоко почистващи активни съставки.
ЮРИАЖ D.S. / URIAGE D.S. ЕМУЛСИЯ приложение:
Нанасяйте 1 до 2 пъти дневно след почистване на кожата с D.S. Gel Nettoyant. Да се избягва контакт с очите.
ЮРИАЖ D.S. / URIAGE D.S. ЕМУЛСИЯ активни съставки:
Термална вода Uriage
Патентован TLR2-Regul комплекс
Пироктон оламин
Глицерин
Масло от карите
Хипоалергенен
Некомедоногенен
Без парфюм
ЮРИАЖ ДС Регулираща емулсия 40 мл. се предлага в Apteka.puls.bg на цена от 28,70 лв. Както всички други продукти от Кремове, млека и лосиони, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино.
ЮРИАЖ ДС Регулираща емулсия 40 мл. се произвежда от Uriage и може да бъде закупен от Apteka.puls.bg на преференциална цена от 2,87 лв., ако използвате вашите бонус точки.
Коментари