Сайтът използва бисквитки.

  • До 40% ОТСТЪПКА на продукти за краката против мазоли и неприятен мирис
    Поръчай сега
  • До 50% ОТСТЪПКА на термални и мицеларни води
    Поръчай сега
  • До 60% ОТСТЪПКА на хранителни добавки ERBOZETA
    Поръчай сега
  • До 30% ОТСТЪПКА на продукти за интимна хигиена
    Поръчай сега
  • Специални предложения

    Абонирай ме

    Защо Apteka.puls.bg?

    БАЙЕР САРИДОН табл. х 10 BAYER SARIDON tabl. x 10

    БАЙЕР САРИДОН табл. х 10 4,75 лв. от Apteka.puls.bg
    4.75 лв. При покупка получавате: 0.33 бонус точки
    Купи само за
    0.47 лв. + 42.8 бонус точки.
    При пазаруване от Apteka.puls.bg получавате:
    1. Безплатна доставка над 50.00 лева.
    2. Електронни ваучери и промо кодове за отстъпки за регистрирани потребители с профил.
    3. Можете да оставите коментар за продукт, терапия и да получите обратна връзка от маг. фармацевт дискретно и поверително.
    4. Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка.
    5. Достъп до екслузивни промоции и сезонни намаления.
    6. Пазарувате лесно и удобно през фейсбук профила си.

    Описание на БАЙЕР САРИДОН табл. х 10 Кратка характеристика

    САРИДОН / SARIDON Таблетки описание:

    Саридон съдържа парацетамол, пропифеназон и кофеин, и може да бъде приеман от възрастни и юноши над 12 години за облекчаванe на болки при главоболие, зъбобол, менструално неразположение, следоперативна или ревматична болка.
    При настинки и грип за облекчаване  на болки и температура.

    САРИДОН / SARIDON Таблетки употреба:

    Винаги приемайте това лекарство точно както Ви е казал Вашият лекар или фармацевт. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар или фармацевт.
    За възрастни препоръчителната доза е: 1-2 таблетки.
    Употреба при деца над 12 години: дневната препоръчителна доза е 1 таблетка.
    При нужда може да вземете до три еднократни дози в рамките на 24 часа.
    Приемайте таблетките с достатъчно количество вода или друга течност. Придържайте се към дозата, отбелязана на опаковката или предписана от лекаря. Ако прецените, че ефектът на лекарството е прекалено силен или прекалено слаб, консултирайте се с Вашия лекар. Не приемайте Саридон в дози по-високи от указаните в тази листовка. Както и при останалите аналгетици, Саридон не трябва да се прилага редовно за дълъг период от време, освен ако не сте под лекарско наблюдение.

    САРИДОН / SARIDON Таблетки състав:

    Активни съставки: Всяка таблетка съдържа парацетамол 250 mg пропифеназон, 150 mg, кофеин 50 mg.
    За пълния списък на помощните вещества, моля прочетете листовката.

    Лекарствен продукт без лекарско предписание. Преди употреба прочетете листовката.  
    Притежател на разрешението за употреба: Байер България ЕООД, ул. „Резбарска“ № 5, 1510 София,  България, тел.: +359 2 4247 280; факс: +359 2 814 01 09.

    L.BG.COM.11.2020.1484
    ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ

    Какво представяна Saridon и за какво се използва?

    Saridon е болкоуспокояващ лекарствен продукт. Той облекчава болка и понижава повишената температура. Използва се за лечение на главоболие, зъбобол, менструално неразположение (болки при месечен цикъл), ревматични болки, болки след оперативна намеса и повишена температура вследствие на настинка или грип.
    Прочети повече >>

    БАЙЕР САРИДОН табл. х 10 се предлага в Apteka.puls.bg на цена от 4,75 лв. Както всички други продукти от Нервна система, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино.
    БАЙЕР САРИДОН табл. х 10 се произвежда от Bayer и може да бъде закупен от Apteka.puls.bg на преференциална цена от 0,47 лв., ако използвате вашите бонус точки.

    Ако имате регистрация в сайта:
    • Вие получавате точки при всяка покупка на наш продукт от онлайн магазина ни, освен на тези в промоция.
    • До цената на продукта можете да видите колко точки ще получите при покупка му.
    • Със събраните точки можете да купувате продукти, като тяхната цена в бонус точки е посочена в карето над цената на продукта.

    БАЙЕР САРИДОН табл. х 10 - подобни продукти